Radom ul. Warszawska 192

email: polanski@dachy-radom.pl

tel:48 384 74 94

kom:791 152 689

Okna PVC

 
 
 
gealan S8000IQ - schematGealan_S8000IQ_schemat
gealan S8000IQ plusGealan S8000IQ plus
kolory gealanKolory gealan

Okna PVC GEALAN

   Oferujemy Państwu okna PVC z systemu profili GEALAN plus w 6-cio komorowej konstrukcji i głębokości ramy 83mm(całkowita głębokość rama+skrzydło = 99mm).


   Wiele osób, urządzając dom czy też mieszkanie, ogromną wagę przykłada do wypracowania własnego stylu i pełnej harmonii detali. Dla nich okna z systemu profili S8000IQ plus są właściwym rozwiązaniem. Spełniają wszystkie wymogi nowoczesnego wyposażenie mieszkania i podkreślają indywidualny styl właściciela. Zamiłowanie do wyjątkowości przekłada się bowiem na harmonijną całość. Na oryginalną estetykę składają się zarówno kontury okien, jak i zaokrąglone listwy przyszybowe. Tym samym można wyrazić swoją indywidualność i styl życia.


   Uwaga! Nie tylko liczba komór wpływa na ciepłotę okna. Równie duże znaczenie ma głębokość profilu okiennego. Np. 6-komorowy profil o głębokości 83mm, jest cieplejszy niż 7-komorowy o głębokości 70mm.

Zalety:

  • znakomita termoizolacja za sprawą 6-komorowej budowy
  • łatwe czyszczenie dzięki półukośnym wrębom
  • na zewnątrz klasyczne kontury z zaokrąglonymi krawędziami
  • przenikalność cieplna profilu K=1,1 (tak jak dla profilu VEKA Alphaline 90*)


   Ze względu na swoją wyjątkową szerokość – 83 mm – system sześciokomorowy posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Pozwala to znacząco zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Na tym jednak nie koniec! Znaczna szerokość zapewnia podwyższoną wytrzymałość naroży, a tym samym gwarantuje większą stabilność okna. Gładki od wewnątrz wręb ościeżnicy nie ma krawędzi, na których mógłby zbierać się kurz, więc ułatwia czyszczenie okna w tej części.


   Zastosowanie dużych stalowych wzmocnień w ościeżnicy i skrzydle zapewnia wysoką statykę i umożliwia montaż dużych okien, odpornych na znaczne obciążenia wiatrem. A ponieważ ochrona i bezpieczeństwo są ważnymi kryteriami wyboru okien, okna w systemie S 8000 IQ mogą zostać wyposażone w antywłamaniowe szyby i okucia.

 

Technologia "Cool colors"

   Wszystkie folie używane do okleinowania okien wykonane są w technologii o nazwie "Cool Colors". Dzięki zastosowaniu nowatorskich - opatentowanych pigmentów, uzyskane zostało znaczące obniżenie nagrzewania się materiału naświetlonego promieniami słonecznymi. Oznacza to, że powierzchnia nawet najbardziej "ciepłochłonnych" folii jak mahoń, czy antracyt nie jest w stanie nagrzać się do krytycznej dla profilu PVC temperatury 78°C (w przypadku folii standardowych temperatura może sięgnąć 96°C). Efektem jest całkowite wyeliminowanie naprężeń mogących spowodować trwałe uszkodzenie geometrii profilu okiennego.