Radom ul. Warszawska 192

email: polanski@dachy-radom.pl

tel:48 384 74 94

kom:791 152 689

Zabudowa balkonu i loggi | system zabudowy ramowej i bezramowej

 
 
 

Zabudowa balkonu i loggi | system zabudowy ramowej i bezramowej

    Przedstawiamy Państwu nowoczesny system rozsuwalnych ścian i okien ze szkła i aluminium opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń nie wymagających ogrzewania, a także wewnętrznych drzwi i ścianek działowych. System przesuwny może być stosowany zarówno do zabudowy pojedynczych balkonów, jak i też do kompleksowych realizacji.

    Oferowany przez nas system może być uwzględniany zarówno w fazie projektowania, jak i modernizowania budynków już istniejących. Doskonale nadaje się do zabudowy balkonów i loggi wysuniętych. System umożliwia wykonanie zadaszeń, co pozwala na zabudowę balkonów na ostatnich piętrach budynków.

       Elementy przesuwne - okna i drzwi poruszają się na rolkach po prowadnicy dolnej o wysokości do 25 mm, składającej się z torów jezdnych (od 1 do 4) w zależności od ilości przesuwnych elementów. Niewątpliwą zaletą systemu jest łatwy i czysty montaż możliwy do wykonania w wykończonych pomieszczeniach. Utrzymanie okien w czystości nie stanowi problemu, gdyż wszystkie elementy są wyjmowane z prowadnicy. Obudowa balkonów pozwala na nadanie nowych walorów estetycznych i użytkowych niezbyt atrakcyjnym mieszkaniom z wielkiej płyty. Zabudowany balkon to nowa jakość mieszkania.

 

Zabudowa balkonu lub tarasu

    Chroni przed kurzem, wiatrem i hałasem, dociepla mieszkanie i umożliwia wykorzystanie balkonu lub logii dla celów rekreacyjnych przez cały rok.

System składa się ze stałych i ruchomych części co daje nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Mogą Państwo sami zadecydować zarówno o wyglądzie, jak i funkcjonalności.

 

Zabudowę balkonów wykonujemy w dwóch systemach:

  • system zabudowy bezramowej
  • system zabudowy ramowej

Zabudowa balkonu system bezramowySystem bezramowy
Zabudowa_balkonu_system_ramowySystem ramowy


W systemie zabudowy bezramowej po zsunięciu i otwarciu wszystkich tafli na jednej ścianie pod kątem 90° uzyskujemy przestrzeń całkowicie wolną od barier, ram i słupków.

Każda realizacja wymaga indywidualnej wyceny, jednak przybliżony koszt wraz z montażem wynosi:

zabudowa w systemie ramowym: 399 zł / m2

zabudowa w systemie bezramowym: 799 zł /m2